W jaki sposób mogę otrzymać ofertę na prąd?

Porównaj dostawców energii lub wydaniem formalnego dokumentu płatniczego, upewnij się, że masz tyle następujących informacji, jak to możliwe dla wszystkich pomieszczeń, które chcesz przenieść:

 • Pełny adres i kod pocztowy dla każdego założeniu handlowej jesteś właścicielem lub wynajęcia, kalkulator energii
 • Numer referencyjny dla wszystkich punktu (ów) miernika jak pokazano na rachunku (-ów) z obecnego dostawcy (tj Meter numer punktu odniesienia (MPRN) gaz i Meter miejscu podania numeru (MPAN) lub też znany jako źródła “S “. Numer za energię elektryczną może mieć więcej niż jeden punkt metrowy dla obu paliw na terenie firmy, można to sprawdzić ze swoim dotychczasowym sprzedawcą, jeśli nie jesteś pewien.
 • Licznik numer seryjny (S) – numer wydrukowany na mierniku (-ach). W razie wątpliwości można zwrócić się do dostawcy, który może zaoferować zorganizować wizytę licznika (choć może ponieść opłatę).
 • Najlepszym oceny rocznej ilości energii zużywanej i charakter swoich modeli konsumpcji rynku mogą stosować w zależności od sezonowych wahań lub pory dnia, w którym trzeba wykorzystać energię. Wszystkie poniższe będzie dostępna z najnowszym projektem ustawy, lub od obecnego dostawcy. awarie prądu
 • Dla firm, które zużywają znaczne ilości energii elektrycznej, wymagane jest maksymalne zapotrzebowanie (największa ilość zużycia energii elektrycznej w dowolnym okresie pół-godzinnym).
 • Jeżeli zużycie gazu jest wysoka, jest wymagana pojemność Autoryzowany Supply (maksymalna ilość gazu użytkownik ma prawo do korzystania dziennie lub na godzinę, określone przez przewoźnika gazu).
 • Na bardzo wysokim zużyciem gazu, niektóre lokale mogą być dostarczane na zasadach przerywanych (gdzie dopływ gazu może być przerwany na uprzednio uzgodniony powiadomienia). Jeśli masz taką stronę, to jest bardzo ważne, aby zapewnić nowe dostawcę gazu z danymi kontaktowymi awaryjne dla tych lokali, zgodnie z Regulaminem Zarządzania bezpieczeństwa gazowego.
 • Dane kontaktowe awaryjne będą również zobowiązani do witryn spożywających ponad  Twój nowy dostawca będzie w stanie podać więcej informacji na temat tego, co dane kontaktowe muszą być dostarczone.
 • Szczegóły uzgodnień w miejscu na liczniku energii i odczytu (ów) metr. Zazwyczaj dostawcy załatwi tych usług dla klienta. Jednak niektórzy klienci zorganizować usługi te same, i to jest ważne, aby powiadomić dostawców, czy jest to sprawa dla każdego z pomieszczeń. Jednym z kluczowych elementów informacji metr gdzie to znajduje się na terenie posesji.
 • Jeśli kwalifikujesz się do jakiegokolwiek podatku VAT lub podatku klimatycznego zwolnień lub obniżek – trzeba będzie dostarczyć kopie tych form do nowego dostawcy, aw niektórych przypadkach wypełnić nową deklarację VAT.
 • Kopia ostatniej faktury, może to być bardzo pomocne.
 • Jest to ułatwienie dla odbiorców gazu, aby monitorować większość powyższych danych dla większości swoich stronach. Aby uzyskać więcej informacji Przewiduje się, że przyszły rozwój przemysłu zapewni taką samą lub podobną usługę dla wszystkich niekrajowych odbiorców energii elektrycznej.

Należy pamiętać, że dostawcy nie są zobowiązani do odpowiedzi zobacz oferty prądu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s