Oszczędzanie przez dodawanie

Znacie producenta sprzętów gospodarstwa domowego firmę MPM, jest to czołowy producent sprzętów, od dużego AGD po mniejsze sprzęty. Szeroko reklamowany projekt Grupy Cyfrowego Polsatu, smartDOM, który jest realizowany w sieci sprzedaży Plusa, także pewnie wam dużo powie. Od teraz sprzęty AGD będą dostępne wraz z telewizją.

Co daje łączenie pakietów?

Wszystko po to, aby było taniej. Tyle dla klienta, otrzymuje on pakiet telewizji cyfrowej oraz usługi telekomunikacyjne. Smart Dom to jednak nie wszystko, kompleksowa usługa łączy w sobie o wiele więcej. Dostęp do Internetu LTE, telefonu, usług bankowych czy energii elektrycznej. A wszystko to klienci będą mogli otrzymać wraz z rabatem na artykuły gospodarstwa domowego marki MPM.

Urządzenia MPM (na chwilę obecną duże AGD) dostępne w salonach sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu oraz w sklepie internetowym http://www.plus.pl może zakupić każdy, natomiast klienci oferty smartDOM oraz posiadacze Konta Plus w PlusBanku mogą skorzystać z kolejnych atrakcyjnych zniżek. Jest to kompleksowa oferta usług połaczonych na polskim rynku, w ramach, której klienci mają szansę kupić sprzęt do domu w promocyjnych cenach, co z pewnością pozwoli oszczędzić na domowych budżetach.

Faktycznie taniej? – Oferta duall fuel

Co prawda sprzęty elektryczne to nie to samo, co paliwo – gaz czy energia elektryczna, no i ani Plus ani Polsat nie mają w swojej ofercie gazu. Takie oferty to duża oszczędność dla firm, które korzystają z tych paliw w megawatach, a nie kilowatach jak odbiory prywatni. Chociaż na rynku spotkać można i oferty łączone dla gospodarstw domowych. Tego, co mi brakuje w ofercie smart Domu to podkreślenia faktu oszczędzania. Nie na samy zakupie kilku pakietów, których cena okazuje się niższa, ale podniesienie wagi uzyskania oszczędności na energii. Uzyskania niższej ceny za prąd od Plusa, czy utrzymania gwarancji ceny prądu przez długi okres, jak i tego, że nowe urządzenia MPM z pewnością są energooszczędne.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s